poniedziałek, 5 listopada 2012

Wszystko tutaj...

A więc jak pisałam w poprzednim poście będziemy tutaj wpisywać imiona, nazwiska oraz nazwy TT (jeśli ktoś nie ma TT nie trzeba) #PolishDirectioners, Po wpisaniu już dużej liczby Directioners będe spamowac chłopakom żeby zobaczyli ile mają tutaj fanów. Kto chcętny wysyłać imie, nazwisko i jeżeli ktoś ma to TT pod ten e-mail : asiadirectioner@onet.eu lub asia77750@interia.pl ( w temacie wpisać: PolishDirectioners ). Można zapisać się także w komentarzu pod tym postem ;). (Każdy na TT dostanie ode mnie follow ;D) 

Czekam na wiadomości. Z góry dzięki
~Niallerowa ;* xx
~Zaylinowa xx
E&J .

8 komentarzy: